| myworldis5784 a întrebat:

Cum credeti: " De ce un baiat care iubeste o fata (se intilnesc de 3 ani) nu doreste sau poate se fereste sa aiba relatii cu ea?
In trecut fata in cauza i-a refuzat iubitului sa faca sex cu el!
Ce motive ar putea avea el acum ca sa nu vrea sa o faca?
Astept diverse pareri!
Seriozitatea e punctul forte
mersi

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

Parearea mea este ca se teme sa nu faci asta pentru ca te simti obligata. Cel mai probabil acesta e motivul. Crede ca te simti obligata, nu ca vrei cu adevarat lucrul acesta. Cu siguranta conteaza si refuzul tau din trecut. S-a simtit aiurea atunci. Acum e nesigur in ce priveste avansarea la stadiul acesta in care sa aveti relatii sexuale. Se teme sa nu iasa aiurea si sa va despartiti. Vorbeste cu el sincer pe tema asta. Doar prin comunicare si intelegere puteti trece cu bine peste etapa aceasta.

2 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca e foarte tanar, probabil orgoliul lui a fost ranit si acum se simte nesigur pe el si pe farmecul lui. Fata trebuie sa fie inteleapta, calma, intelegatoare, sa-i vorbeasca bland si sa incerce sa-l inteleaga.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate si-a gasit altawinking