| myworldis5784 a întrebat:

Cum credeti: " De ce un baiat care iubeste o fata (se intilnesc de 3 ani) nu doreste sau poate se fereste sa aiba relatii cu ea?

In trecut fata in cauza i-a refuzat iubitului sa faca sex cu el!

Ce motive ar putea avea el acum ca sa nu vrea sa o faca?

Astept diverse pareri!

Seriozitatea e punctul forte

mersi

Răspuns Câştigător
| funnkydj a răspuns:

Deci daca sunt de 3 ani impreuna si baiatul o respinge pe fata cand e vb de sex, dar in trecut el era dornic de sex iar fata la respins. pot fi mai multe motive.:
1-vrea sa i`o intoarca si el cum i`a intors`o ea... adica :" nu ai vrut tu atunci, acum nu vreau eu ".
2-poate ca o iubeste cu adevarat si tine la virginitatea ei* daca e virginabatting eyelashes
3-poate el a descoperit ca e predispus de vreo boala cum ar fi sifilis sau altele, si vrea sa o protejeze si ii e rusine sa ii zica despre ce e vorba
4= cel mai bine ar fi sa il intrebe fata ce se intampla mai exact! pupici:*:*

6 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta e ceva psihologic . Baiatul crede ca nu doresti sa faci dragoste cu el si ca te simti obligata ceea ce il descurajeaza . Poate fi si cazul respingerii tale ,sa fie un soc pentru el pentru care sa nu fi putut trecut . Ar fi utile cateva sedinte de consiliere de cuplu . Daca nu , incearca sa faci in asa fel incat sa vina treptat . Sa ii induci ideea ca tu chiar vrei asta si in special sa ii intelegi problema si sa fii alaturi de el constant .

| Bacemi a răspuns:

Cu siguranta e ceva psihologic. Baiatul crede ca nu doresti sa faci dragoste cu el si ca te simti obligata ceea ce il descurajeaza. Poate fi si cazul respingerii tale, sa fie un soc pentru el pentru care sa nu fi putut trecut. Ar fi utile cateva sedinte de consiliere de cuplu. Daca nu, incearca sa faci in asa fel incat sa vina treptat. Sa ii induci ideea ca tu chiar vrei asta si in special sa ii intelegi problema si sa fii alaturi de el constant.

| myworldis5784 explică:

21 ani ambele

| clauclau_6191 a răspuns:

No comment, nu doresc la nimeni sa te cunoasca, vai de baiatu ala aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa si eu care credeam ca fetele care le-am intalnit erau rele, acum pot spune ca le-am iubit pe toate in anumit fel si pe una mai mult ca pe toate a fost cea care ma strikat big grin, scuze daca exagerezzzz, am baut 2-3 pahare de votca energizant

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am cunoscut cuplu care el credea ca-i impotent si ea frigida. Erau dar psihologic.Tot din cauza refuzurilor timpite ale ei.Au cunoscut fiecare pe altcineva si acum impotentul si frigida au si copii dar nu amindoi.

| paraipam a răspuns:

Probabil diferite pareri/fapte auzite in legatura cu fata respectiv baiatul? Tin sa ma refer la o anumita neconcordanta intre ei. Poate fata a refuzat ca a auzit ceva despre el, iar acest lucru a motivat-o sa se manifeste asa. Dar in acelasi timp poti sa te gandesti ca ar avea si ea o problema. Mai detaliaza. si ce varsta au persoanele?