| emmascarLet a întrebat:

Cum cucerest un baiat? happy

9 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Depinde pentru ce anume, o relatie prin conversatie, pentru sex prin aparati sexy

Răspuns utilizator avertizat
| BpBycaBestEVer a răspuns:

Cu sabia.

| ManTheMan8 a răspuns:

Laba... Ii faci laba laughing))))))))

| IrinaRebeca222 a răspuns:

Cu cap, nu "cu cur/@#^*&". (Sorry pentru cacofonie)

| AndyAlex533 a răspuns:

Păi, te pot ajuta eu!
Încearcă sa nu faci tu primul pas!

Unele fete încă se mai ghidează după această regulă, în speranţa că tipul va fi cel care va face primul pas. Exact ca pe vremea bunicii... Riscul? Aşa se proceda pe vremuri, însă acum, în secolul XXI, poţi să-l pierzi, dacă nu reuşeşti să te faci remarcată la timp.

Nu te lăsa cucerita din prima seara!

Oricât de mult ţi-ar plăcea un tip, nu ceda din prima seară. Nu rezolvi nimic dacă faci dragoste chiar de la prima întâlnire. Riscul? Nici un tip nu se supără dacă nu faceţi sex din prima seară. Se bucură enorm însă dacă reuşeşte acest lucru. Cel mai bine ar fi să faci asta doar dacă ai chef de o aventură de-o noapte.

Nu spune din prima

Să nu cumva să spui vreodată prima "Te iubesc". Nu de alta, dar s-ar putea să-l forţezi să spună "Şi eu", chiar dacă nu simte asta. Mai bine îl laşi pe el să îşi exprime primul sentimentele. Riscul? Băieţii nu pun atât de mult preţ pe acest "Te iubesc". ţi-ar putea spune asta şi după o săptămână, fără să însemne mare lucru.

Sper că te-am ajutat, si dacă da, dămi o fundă.
Numai bine!