| cocoroco a întrebat:

Cum cumperi un prezervativ daca nu ai cumparat si nu stii mai nimic despre marimi si marci de prezervative? Intri in farmacie si ce model sau marca de prezervativ alegi? Care sunt marimile prezervativelor si ce model s-ar potrivi unui penis de 14cm lungime in erectie si 11cm in diametru?

Răspuns Câştigător
| CrazzyGirlCsm a răspuns:

Felicitari. Ai un penis aproape patrat.winking Compania Durex iti ureaza o zi placuta si promite ca o sa faca prezervative exact cum iti trebuiesc tie.

Pe bune acum. Intreaba farmacista.

11 răspunsuri:
| LeuTz a răspuns:

Cumperi durex si iti incape si pe picior daca vrei. Durex normal e bun pentru tine si pentru p^^a aia a ta mincinoasa de 11 cm diametru

| hahaha a răspuns:

Te duci ii pui la farmacista **** pe masa si ii zici "As dori si eu o caciula pentru asta mic"

| VariantaVerde a răspuns:

Bai pl ce 11 cm in diametru...tu stii c e ala diametru?

| NYC a răspuns:

11 cm in diametru?laughing) da' ce e?; horn?laughing

| Gabriel_4906 a răspuns:

Te ajută farmacista dacă eşti nou in domeniu, curaj să ai... P.S: Băi pe bune rolling on the floor diametru 11 cm? laughing

| Alexandru4234324 a răspuns:

Unul normal lol happy

| agbdlkid a răspuns:

Pai ia-ti inima in dinti si mult curaj, apropiete de lucratorul din farmacie si el te va ajuta, bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Vai.nu ai cum sai 11cm in doametru...aia e p. de cal scuza'ma.cred ca poti lua mai multe marimi.mergi acasa si verifici pe fiecare si as aiti dai seama
p.s. un penis de 5cm diametru este suficient de gros.defapt e prea gros

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Durex sunt bune.sunt rezistente...nu stiu altele cum sunt dar durex sunt ok

| cocoroco explică:

Scuze pentru eroare! Normal ca ma refeream la circumferinta nu la diametru.Cred ca v-ati prins si voi. Vreau sfaturi serioase!

| EsteDouăPeşte a răspuns:

Şi ştie iubita ta că ai 11cm in diametru? Îmi imaginez mersu tău.