| cocoroco a întrebat:

Cum cumperi un prezervativ daca nu ai cumparat si nu stii mai nimic despre marimi si marci de prezervative? Intri in farmacie si ce model sau marca de prezervativ alegi? Care sunt marimile prezervativelor si ce model s-ar potrivi unui penis de 14cm lungime in erectie si 11cm in circumferinta?

Răspuns Câştigător
| RXN a răspuns:

Majoritatea prezervativelor se mai lungesc, dar nu cred cred ca va fi nevoie.Incearca Durex,de preferat ar fi Elite pentru ca sunt lubrifiate suplimentar,sau Love Plus. Love Plus,din cate am inteles,sunt ceva mai mici,atat in lungime, cat si in circumferinta, decat Durex.In farmacii mai gasesti si la bucata prezervative, cumpara mai multe feluri si vezi care ti se potriveste.

5 răspunsuri:
| XK a răspuns:

laughing nu mai ai 11 in diametru? rolling on the floor

| blaxy a răspuns:

Pai aproximativ toate se lungesc la marimea care iti trebuie... kumpara DUREX sunt bune.nu vei avea probelme cu dimensiunea

| blaxy a răspuns:

Pisy nu exista baiat sa nu isi masoare penisul...sau sa nu-i treaca prin cap sa faca asta

trebuie sa se laude si ei cu ceva big grintonguetonguetongue toti shil masoara

| pisy_9676 a răspuns:

Sincer nu am cumparat niciodata, suna interesant intrebarea, dar acum sa nu fac misto de tine:tu ti-ai masurat penisul?

| cosmin_6235 a răspuns:

Cumpara un set ca sunt di mai mici si mai mari:d