| Ciprian_9847 a întrebat:

Salutare TPU am si eu o problema am un penis de 16 cm lungime cu o circumferinta de 13 cm dar nu stiu ce prezervative sa cumpar va rog spuneti-mi exact ce model sa cer la farmacie nu masuri XL M S... EXACT DENUMIREA PREZERVATIVULUI. Merciiii

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce-ai frate? esti cal? 13 cm circumferinta?

| Ciprian_9847 explică (pentru anonim_4396):

Nu confunda diametrul cu curcumferinta cauta pe net ce inseamna diametrul penisului si ce inseamna circumferinta daca nu stii circuferinta este baza penisului masurata de jur imprejur.