| BlitzLikeXd a întrebat:

Cum de va place sexul voua?

7 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Tie nu? Inseamna ca ai alta orientare. Abstinent.

| h3r a răspuns:

Tu ai ceva cu „vă"...

| Vi003 a răspuns:

De post si fara zahar. laughing

| HaLoGeNNN a răspuns:

Anal si oral.

| En3Rgi a răspuns:

Ha? De ce nu ne-ar placea?laughing.Sau tie nu iti place si ne intrebi pe noi de ce ne place? ...Adica pe bune, a face sex e cel mai importantu lucru pe care trebuie sa il faci in viata.Si pana la urma sa intemeiezi o familie.Nu iti inteleg intrebarea.

| lizucalisuca a răspuns:

Daca nu iti place sexul cu o persoana de sex opus ar trebui sa fii sincer cu tine si sa te intrebi daca nu cumva iti plac persoanele de acelasi sex cu tine. Nu e nimic rau in asta, nici rusinos si nimic de ras. Vorbesc foarte serios. Fii sincer cu tine si nu vei avea de suferit!