| Steam321 a întrebat:

Vouă va place sexul oral? Eu unul îl urăsc.

Răspuns Câştigător
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Daca nu ai fost abuzat/a in copilarie si nu esti educat/a in minciuna si ignoranta fata de sex, se pare ca ai o mica mare problemuta cu unul dintre cele mai faine lucruri de pe lumea asta!
Ori nu terelaxezi, ori e prea mare ignoranta, ori nu ai reusit sa te atasezi suficient de o persoana care sa te poata face sa intelegi si incerci si savurezi corespunzator sexul oral!
Repet, foarte multi il confunda cu ciocolata, adica, daca a ajuns in gura, gata, "automat si place". Nu e chiar asa!
Asa cum se invata pas cu pas alfabetul in clasa 1, tot asa e si aici!
Plus ca, nu toate persoanele sunt dotate senzitiv la fel - unele sunt mai sensibile si e mancipate si simt si invata repede placerea, altele nu, si le ia mult mai mult timp pana dau de gust, cum se spune.
Oamenilor normali si fara alte probleme le place ambelor sexe, cu conditia unei igiene ireprosabile!

8 răspunsuri:
| whatevernvm a răspuns:

Te inteleg, cred ca e mai misto sa o freci uscata, se incinge mai bine

| LoveSleep a răspuns:

Cum poti urâ ceva ce n-ai incercat?

| Kira5854 a răspuns (pentru LoveSleep):

El uraste gandul ca ar putea avea, ce stim noi? happy
Ce e mai bun decat o laba pe uscat?laughing

| Kira5854 a răspuns (pentru LoveSleep):

Acum prietene, stii ca si vaginul e umed? Sau probabil ca nu, laba e cea mai buna.

| Steam321 explică (pentru Kira5854):

Eu urăsc sexul oral adică nu îmi place sa mi se facă dar îmi place sa fac eu la altcineva

| Balancelbun69 a răspuns:

Spune-i prietene-i tale sa nu bea apa in cele doua saptamani dinaintea actului sexual. Asta si cu o lingurita de sare iti vor rezolva toate problemele.

| Steam321 explică (pentru Balancelbun69):

Eu nu am iubita eu fac numai cu prostitoate

| RAY a răspuns (pentru Steam321):

Tu nu esti abc de pe softpedia?