| angel4v3ryour a întrebat:

Pentru fete! Voua va place sexul la fel de mult ca si noi bajetii!

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Mie imi place sexul mai mult decat iti place tie bunocule si daca vrei iti demonstrez love struckbatting eyelashes

7 răspunsuri:
| thereforyou a răspuns:

Roberta pun pariu ca esti virgina.

| NickiMinaj a răspuns:

Ce intrebare cretina... nope, ne prefacem din complezenta, scumpule.

| Rukhsandra a răspuns:

Daca zicem ca ne place sexu suntem considerate parasutehee hee

| Georgiana2905 a răspuns:

Imi place atata timp cat baiatul stie cum sa ma aduca intr-o anumita stare care sa ma faca sa revin sau sa incerc din nou. Eeee, uite ca si aici e greu...

| dorutza_9395 a răspuns:

Da, doar facem parte din aceiasi specielaughing.

| Roberta00 a răspuns:

Nu. Logic ca nu. Voi vedeti la o fata doar partea exterioara, nu si partea interioara, pe cand noi alegem baiatul potrivit dupa felul cum vorbeste, cat de ingrijit este, dupa comportament, nu dupa "scula".

| anny_5546 a răspuns:

Hmmm,,, ce pofta as avea de o partida, dar scumpul meu sotz acum se intoarce pe cealalta partehee hee Sexul e mai frumos atunci cand esti excitata pana la culmewinking