| byabyabya a întrebat:

Cum definesti o femeie sexy?

Răspuns Câştigător
| NoRegretsxx a răspuns:

Probabil buna de p*** laughing

14 răspunsuri:
| VadTot a răspuns:

De la felul cum vorbeste cum merge si cum se imbraca

| Prezidentul a răspuns:

Depinde la ce te gandesti cand zici sexy.

| NoRegretsxx a răspuns (pentru Prezidentul):

Probabil buna de p*** laughing

| Wihox a răspuns:

E gresit daca-mi plac fetele mai mici de inaltime? laughing Pentru ca ele au forme accentuate si totusi corpul mic si fata draguta de copil. no pedo

| buzeduulci a răspuns (pentru Wihox):

Eu sunt mica de inaltime -_-

| Wihox a răspuns (pentru buzeduulci):

laughing pai, la cat sa te iau? smug

| buzeduulci a răspuns (pentru Wihox):

La cat vrei tulaughing)

| neutrino a răspuns:

O femeie buna, care stie sa-si puna in valoare frumusetea cu, care a dotat-o natura, fara insa a cadea pe panta vulgaritatii.

| SkyPilot a răspuns:

Pentru noi, baietii, una cu care am petrece o noapte fierbinte daca toate conditiile ar fi indeplinite.

| halogen001 a răspuns:

= o femeie care atrage prin aspect si comportament, care provoca dorinta - si aici depinde de fiecare ce preferinte are -

| FABULOSUL6000 a răspuns:

Aici nu prea ai o definitie.Fiecare are gusturile si viziunea lui.Ce eu poate gasesc vulgar, altul gaseste sexy.E chestie de gusturi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Frumoasa si desteapta. Ce poate fi mai sexy de atat?

| ȘefuLaValută a răspuns:

Craci,fund,talie,chip,sani,carismatica.De astea tii cont

| aqsta15 a răspuns:

Simplu, e o femeie dupa care iti curg balele ca la robinet. Glumesc laughing

Depinde ce preferinte ai tu, de exemplu eu daca vad o fata care face sport chiar daca nu e cine stie ce frumusete mi-se pare foarte sexy. Gusturile nu se discutawinking

| DayaBăă07 a răspuns:

O femeie sexy, dupa parerea multora, este o femeie frumoasa, care are sanii si fundul mare...