| anonim_4396 a întrebat:

Cum e cand faci dragoste cu baiatul pe care il iubesti...pentru prima data? E mai putin dureros?

Răspuns Câştigător
| nicky a răspuns:

Da, ar trebui sa fie mai putin dureros. Daca el te iubeste la fel de mult cum il iubesti si tu, va crea o atmosfera placuta si va sti cum sa procedeze sa nu fie dureros.

8 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Draga "candidata la amor", neavand timp sa-ti explix, terog frumos da click pe numele meu, intra si citeste acolo, si vei gasi .95% poate din tot ceea ce ar trebui sa stii! CITESTE, SI APOI, EVENTUAL, RECITESTI IMPREUNA CU BAIATUL (ARE EXPERIENTA SUFICIENTA PT O ASEMENEA MISIUNE=RESPONSABILITATE?!), SI STABILESTI ASA DACA, CUM SI CAND O VETI FACE! E F. F. F. IMPORATANT SA INCEPI CU SUCCES VIATA INTIMA, PROTEJATA SI IN DEPLINA CUNOSTINTA DE CAUZA! PSIHO

mlm
| mlm a răspuns:

Buna, draga mea asta depinde de partener, daca totul decurge normal si este o atmosfera cit mai placuta nu, dar daca partenerul este grabit sa obtina ceea ce vrea este normal sa fie dureros.Totul depinde de el.

| Mo a răspuns:

Depinde de partener! daca acesta nu se va grabi...nu va durea! el trebuie sa fie atent cu tine si romantic.mai este ceva important:siguranta ca nu sunteti prinsi de cineva chiar cand...si aceasta teama de a nu fi prinsi poate fi un factor care va inrautatii situatia!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca nu esti asezata mai sus (avand o perna sub fund), cred ca putin; in mod general.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca ti-e frica de durere, mai bine ii faci mumu si sunteti amandoi fericiti. Tu ca nu te doare si el ca se simte bine

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Depinde daca ii faci un muflex... el se va simti foarte fericit iar pe tine cel mai probabil te va durea in gat a 2 a zi!

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Durerea e proportionala cu grosimea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Sigur