| anonim_4396 a întrebat:

Am o intrebare..cum e sa faci dragoste prima oara? este chiar dureros? ..am citit mult si de fiecare data se spunea ca e dureros:-ss. Ajutor:d

Răspuns Câştigător
| ABCDEFGHIJKLM a răspuns:

Depinde si de baiatul cu care faci prima data dragostea. Daca stie cum sa te ia n-o sa doara rau.big hug

6 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Si eu eram putin speriata fiindca auzisem ca doare, dar pe mine nu m-a durut aproape deloc si nu mi-a curs deloc sange.
depinde de fiecare persoana.
Sa fie locul potrivit si persoana potrivita peste restul poti trece.

| SakonSIUkon a răspuns:

Mda lucru greu pentru un baiat.

| hellaw a răspuns:

laughing pai daca esti norocoasa ca unele nu o sa te doara deloc si nici nu o sa iti curga sangelaughing la mine asa a fostlaughing:*...dar daca nu ai norocu ala trebuie s-o faci prima data cu unu care sa tee inteleaga si sa te iubeasca:*bafta:*

| andreeaandreea922 a răspuns:

Buna!
Da si eu am incercat acum 2 zile si...m.a durut foarte tare m.ai venit si sa plang dar daca ai baiatul care te iubeste alaturi si stie cum sa te ia durerea se transforma in placere:*

| Andr33ya a răspuns:

Va multumesc tuturor pentru raspunsuri.Am aleso pe ABCDEFGHIJKLM pentru ca ea a raspuns prima.