| gabytzu_6065 a întrebat:

Cum e faza cu bilele pe penis? Adica am auzit ca niste persoane au facut sex si siau pus 3 bile pe penis? spuneti-mi si mie daca vretihappy?

Răspuns Câştigător
| FlorinDiablo a răspuns:

Pai cica ele ofera placeri se cresteaza penisul pe latura si se introduc bile si se coase pielea.Si dupa vindecare ele nau cum sa iasa raman acolo.Cica ofera placeri nebanuite acum depinde e riscanta aceasta operatie poati sa faci infecite si te duci la Naum Ciomu.Mai bine stai in banca ta

4 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Astea le pun doar aia din parnaie ca sa leo traga la barbati in anus ca sa nu zic mai urat!

| Negative a răspuns:

Nu e deloc igienic si recomandat, provoaca doar putina placere femeii, eu zic ca n-are rost daca stii sa faci sex ca lumea...happy

Răspuns utilizator avertizat
| gabytzu_6065 explică:

Poi si la ce ajuta? Si cum se folosescstraight face?