| Oanasorina a întrebat:

Cum e mai placut pentru un barbat, sa ejaculeze inauntru sau in afara?

17 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Da da laughing

| RAY a răspuns:

Logic ca inauntru, nu e super sa te opresti din penetrat si sa ejaculezi pe ea, cand o faci oral da pe fata ei e ok

| corbulalbrosu a răspuns:

Care ar mai fi rostul majoritatii metodelor contraceptive : sterilet, pastile anticonceptionale, ovule/creme spermigene, prezervativ, sau chiar metoda calendarului. Toate metodele au fost create pentru a impiedica formarea unei sarcini in momentul in care barbatul doreste sa ejaculeze intentionat in vagin.

| Emilian65 a răspuns:

Placut este sa ejaculezi in ea. In felul acesta sunt ambii parteneri multumiti de ce au lucrat impreuna.

| SergiuBoss11 a răspuns:

Este mare pacat! samanta trebuie sa ramana inauntru cum scrie in biblie.
sexul trebuie practicat doar cu scopul inmultirii, fiica mea!

| Oanasorina explică (pentru SergiuBoss11):

Si tu acuma laughing))

| SergiuBoss11 a răspuns (pentru Oanasorina):

Oanasorina,stiu un exorcist foarte bun care te-ar putea ajuta, fata mea. daca doresti, iti dau numarul lui.pana atunci sa nu lasi nici un strop de samanta sa cada din tine. daca da sa cada il prinzi si-l bagi la loc.asa e bine.

| Oanasorina explică (pentru SergiuBoss11):

Ia dă-mi-l mă! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Arzi tu in iad

| MistretulPufos a răspuns:

Imi place umorul tau laughing

| NameHarris a răspuns:

Tu petreci prea mult timp in club dj. Popalaughing

| Otto2014 a răspuns:

Lol =]]]]] La tine am murit de ras, lol, mooooooooooor =]]]]

| Oanasorina explică (pentru Otto2014):

Si eu la fel :]]]

| abNb a răspuns:

Inauntru, evident, mai caldurica. Dar e si mai periculos, lol.

| AlbertG a răspuns:

Pai in casa e mult mai bine, afara e iarna in februarie si te faci si de rusine.

| ALLiNNaMiRRaBella a răspuns:

Cel mai plăcut este să ejaculeze în piscină.
Piscina altcuiva, se-nțelege.

happy

| FaNtAsTiCooo a răspuns:

Inauntru, ca afara e frig.