| mihaela_4932 a întrebat:

Cum e prima data... doare? vreau sa o fac dar nu acum ci peste 3 ani cam asa acum am 14 as vrea sa stiu mai m cum e prima data cam cat dureaza... ce pozitzie e de preferat. multumesc:-):-d

Răspuns Câştigător
| REDSQ a răspuns:

Uneori doare putin, alteori doare mai mult, depinde de ce baiat ai langa tine. Si daca il ai incearca sa-l faci sa fie bland si existe intai PLACEREA SI IUBIRE< Restu vine de la sine. Voi va intelegeti ce si cum... Pozitii pentru dezvirginare... Pozitia normala, tu culcata pe spate si cu picioarele putin desfacute (fara sa faci crampe musculare) iar el deasupra ta te priveste in acest timp si usor usor penetreaza. Dar nu uita. daca intervine durere mai bine va opriti si cand mai capata amandoi curaj, reincercati. nu esti cu cronometrul in mana. Mult succes!

2 răspunsuri:
| Daysee a răspuns:

Poi depinde de voi...trb'e sa fiti la inceput cum sa zicthinking blanzi unu cu altu pentru ca daca e prima data la amandoi si la tine' si la el doarebig grin...asa ca la inceput o lasati mai m0ale apoi pozitiile care' le preferati voithinking care' va plac vouabig grin si la care' va simtiti mai bine' si nu te grabi ai 14 ani mai intai trebuie sa va cunoasteti si sa aveti incredere unu in altu inainte sa faketi sex.Iti propun sa incepi de la cel putin 16 ani. Da acum depinde de tine'big grin.Baftaa!:*

| Marcella a răspuns:

Depinde de corpul tau... oricum indiferent cum e doare...mai mult sau mai putinwinking