| tomas_1123 a întrebat:

Buna,
Stiu ca astfel de intrebari au mai fost de multe ori, dar de CELE mai multe ori s-a deviat de la subiect, deci...
Sunt baiat si vreau sa stiu cum e sa faci sex pentru prima data, adica cat dureaza pana in timpul ejacularii sau doare. da/nu.
Te ajuta cu ceva masturbarea, sau din potriva.

mentionez am 15 anibig grin, dar nu ma grabesc, este doar o intrebare
Multumesc!

Răspuns Câştigător
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Prima oara dureaza putin; poti suferi si de ejaculare precoce daca te masturbezi zilnic si des.

Doare doar daca ti se rupe ata si sangerezi putin!

De placut, o sa-ti placa sigurhappy

4 răspunsuri:
| GeorgeRadu a răspuns:

Sa incerci mai incolo sa vezi daca iti place, dar eu te asigur ca o sa iti placa laughing. Si nu, nu doare la ejaculare lol, o partida de sex dureaza cat rezisti tuwinking adica pana ejaculezi...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare taaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaare

| BubbleGumyy a răspuns:

Nu doare dar vei obosi cu siguranta

| tomas_1123 explică:

La asta m-am referit, adica daca ti se rupe ata, dar la majoritatea barbatilor pe care i-am intrebat au zis ca nu s-a rupt, dar I'mPerfect(a)! nu am inteles, ajuta masturbarea sau din potriva
Multumesc!