| Camelia789 a întrebat:

Cum e Prima iubire? Primul sarut etc vreau sfaturi utile

2 răspunsuri:
| FAndrei a răspuns:

Citeste ultimele mele postari si daca ai intrebari, le astept cu drag happy

| vocea a răspuns:

Daca inca nu ai trait prima iubire, sper sa fie cel putin la fel de frumoasa ca si a mea.Dar ai grija pe cine alegi sa fie "primul", daca e tipul nepotrivit, asta o te afecteze pe termen lung, adica o sa iti fie greu sa te indragostesti din nou si o sa ai mereu un sentiment de frica la inceputul unei relatii.
Incearca sa te bucuri de aceea persoana si de momentele cu el si incearca sa alegi bine baiatul potrivit, de obicei unul tandru si romantic ca si mine.