| TiinaBubulina a întrebat:

Cum e prima noapte de dragoste pentru o fata?

Răspuns Câştigător
| NorishorPhufos a răspuns:

Nu am experimentat dar din tot ce am citit este foarte dureroasa pentru majoritatea femeilor.

3 răspunsuri:
| MasterYoda a răspuns:

Ca ultima noapte de razboi pentru un baiat

| forsaken99 a răspuns (pentru MasterYoda):

Da nu m-am gandit in prespectiva asta dar nu e rea cam ca un razboi laughing ok dar daca le place razboiul laughing

| Ekcstsy a răspuns:

Bravo bravo. Ce intrebare pui si cui dai funda rolling on the floor. Se vede ca ai 12 ani. Daca dai de un bou care n-a mai vazut puta in fata lui normal ca nu stie ce sa faca si deflorarea va fi dureroasa. Cu o mica documentare din partea amandorura, va fi o noapte de neuitat. Dar nah ti s-a parut ca o alta virgina stie totul laughing. Bravo again. L