| meinteil a întrebat:

Salut,cum a fost pentru voi prima noapte de dragoste?

11 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Nu noaptea ca era viol am facut dragoste ziua si a fost iubire adevarata

| SG1995 a răspuns:

Inexistentă.

| WaterDrop a răspuns:

Alcoolizata si linistita la inceput, apoi s-a dezlantuit iadul:

"Mamaaa, da`mi 150 lei pentru carti (doar n`o sa-ti spun ca voi lua cea mai ieftina camera pe care o gasesc la hotel)!" ---> ""Nu mai vine odata rahatul asta de autobuz" ---> "Cat mi-aiii lipsiiit! Da sa te pup.Hai sa ne grabim ca sa nu ajungem ultimii la Bogdan" ---> "Salut Bogdan, misto petrecere. Unde`i alcoolul?" ---> "As dansa dar sunt putin ametit! Mergi tu singura si te prind din urma." ---> "Acelea sunt mainile tale sau ma pipaie iar tipul din dreapta?" ---> "Baa, esti bulangiu?! Nu mai ma pipaii! Ahh scuze frate, greseala mea am crezut ca sunt mainile tale!" ---> "Mmm, vreau sa te sarut peste tot, hai sa plecam de aici." ---> "Na`seara, o camera libera si ieftina.Ieftina!" ---> "Haha, normal ca stiu sa-ti deschid sutienul, drept cine ma iei?! Auzi, asta`i sudat cumva? Fa`o tu." ---> "Da, am! (noroc ca am vazut la un coleg ca purta mereu unul cu el in portofel, gagicar mare tipu asta mi-am zis atunci)" ---> "Haiii, nu ma lasa acum, promit ca nu iti mai cer nimic niciodata, macar acum stai dreapta!" ---> "Am nimerit, am transpirat, am terminat, sper ca ai apreciat toate cele 10 secunde, eu sunt epuizat, hai sa ne culcam! pup"

| SG1995 a răspuns (pentru WaterDrop):

Ai stofă de scriitor. laughing

| WaterDrop a răspuns (pentru SG1995):

Multam fain Sebastiane!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce harneala pe zeitele astea cliseice gretos de siropoase care zic ce placut si de neuitat a fost.

A fost al dracu de dureros in p-l-m! Asa e pentru toate! Mai terminati cu vrajelile!

Răspuns utilizator avertizat
| Mada1920 a răspuns:

Buna. Banuiesc ca ti-ai dat si tu seama ca nimeni nu o sa vina aici sa-si spuna intimitatile, sunt lucruri personale. Pot sa-ti spun doar ca a fost remarcabil, pasional, placut si de neuitat.

Răspuns utilizator avertizat
| Mada1920 a răspuns (pentru meinteil):

Am inteles

| ChristianaFata a răspuns:

A fost minunat, mirific, de neuitat. Te-am lamurit puisor?