| shadowmaster12 a întrebat:

ca baiat cand faci prima oara dragoste daca folosesti prezervativ te dezvirginezi sau nu?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Primul contact sexual dezvirgineaza intotdeauna, nu exista exceptie. Daca te referi la ruperea frenului, trebuie sa stii ca aproximativ 60% din barbati traiesc cu el integru toata viata. Cam la 25% (deci un sfert) acesta se rupe la primul contact sexual (fara sa existe nici cea mai mica influenta a folosirii sau nu a prezervativului), iar la restul se rupe in cursul unei masturbari sau al unui contact sexual oarecare (nu primul, fara sa fie influentat de prezervativ).

2 răspunsuri:
| CloseToYou a răspuns:

Daca te-ai masturbat pana acum, e foarte posibil ca acea,, ata'' sa o fi rupt deja. Oricum, nu o face fara prezervativ, gandeste-te la toate pericolele care implica sexul neprotejat.No glove, no love.

Răspuns utilizator avertizat