anonim_4396
| anonim_4396 a întrebat:

Cum e sexu anal?

Răspuns Câştigător
| veronica a răspuns:

Esti nebuna, pe sait intra si minori

13 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Întreabă un homosexual!
Pa, pa.

| Crisu a răspuns:

@Veronica si daca intra minori ce? Au fost intrebari si mai si. Aici este o categorie de "dragoste si sex" daca n-ai observat si se pun si intrebari de genul acesta, asa ca nu te mai ambala. In primul rand observ ca si tu esti minora, daca n-ai fi, ai sti sa scrii "site". happy
Pe fund. In cel normal barbatul isi introduce penisul in vaginul ei, iar in cel anal, el introduce penisul in anusul ei.

| gigiro a răspuns:

Intra pe un site cu gay si afla.

| Byutza_8714 a răspuns:

Dureros si aiurea si plus de asta nu e prea bine sa faci asta de prea multe ori. bafta

| LastChance a răspuns:

Din cate stiu eu, pentru un barbat incepator nu e prea bine. E atunci cand penisul penetreaza anusul femeii sau barbatului(in cazul cand partenerii sunt gay laughing )

| BaNnGi a răspuns:

Daca esti asa de curioasa dc nu inserci?smugsmugsmugaa?

| Liviuuuuu a răspuns:

O sa te doara de o sa crepi

| OneMoreChance a răspuns:

Esti nebun/nebuna baiete/fetito laughing

| SereSmile a răspuns:

Atunci cand organul genital barbatesc(****) intra un orificiul anal al femeii (gaura fundului)laughing asa stiu eu, sper ca team lamurit, funda?

| bumbam a răspuns:

Ce comentarii esti nebuna si daca intra is minori ce fiecare isi spune parerea si apropo sait se scrie "site"winking si privitor la intrebarea ta te sfatuiesc sa nu incerci dar asa pentru propria ta cunoastere e destul de nasol din cate am inteles:p

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

You're talking too much, just do it!

| Ralukiss_8020 a răspuns:

E pur si simplu... in fund!