| dianca a întrebat:

Sal TPU, am incercat ca prietenul sexu anal dar eu am avut durere, as mai vrea sa incerc dar ma tem, ce as putea face? (va rog fara raspunsuri la misto)?

Răspuns Câştigător
| flor_4630 a răspuns:

Ati putea incerca cu putin lubrefiant pentru o penetrare mai usoara.

7 răspunsuri:
| Pissy a răspuns:

Sa nu faci in viata ta anal, daca nu vrei sa ramai cracanata. happy

| AndaWest a răspuns:

Incercati un lubrifiant

| Maria_7883 a răspuns:

Daca nu ai simtit nimic in momentul penetrarii, inseamna ca ai un himen mai elastic.Va trebui sa mia insiste la urmatoarea penetrare, tu va trebui sa fi mai excitata ca sa nu te doara.Ideal ar fi sa aveti un preludiu cat mai lung.Si nu uita sa va protejati! Bafta!

| Spirocheta a răspuns:

O sa faca sex anal cu tine si o sa aiba caca pe cuc.

| simi21 a răspuns:

Lubrifierea este foarte importantawinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa inventat lubrefiantu, si logic ca te doare.
SExu anal mi se pare o mare tampenie, la fel ca si oralul sau sa ti'o tragi intre sani.
Sincer e cea mai mare prostie.
Si pentru ce sa faci anal? Ca sa te trezesti peste x ani ca ai materie fecala pe tinebatting eyelashes, uite asa frumos pentru ca ti se largeste.
Cauta si tu pe net, consecintele sexului anal si minuneazate.

| ssv a răspuns:

Foloseste lubrifiant... oricum durere tot o s mai simti