| Marius22222222222 a întrebat:

Cand vor înțelege unii că sexu anal și sarcina nu au legătură?

Răspuns Câştigător
| sweetys a răspuns:

Nici o data. Atata timp cat se discuta la biologia de cls a 8a despre aparatul reproducator. Si cu educatie sexuala si fara ea, tot pe langa subiect or sa fie.

7 răspunsuri:
| dullcat a răspuns:

Cand educatia sexuala devinde materie obligatorie.

| Marius22222222222 explică (pentru dullcat):

Îmi făceam griji că nu îmi răspunzi azi la vreo întrebare

| Ilovedinero a răspuns:

Unii nu stiu nici macar in ce circumstante apare sarcina.Educatie sexuala in scoli se face ceva acolo insa profesorii nu stiu sa stapaneasca copii si se simt jenati si prefera sa sara in totalitate acele lectii.Si oamenii vor intelege in momentul in care parintii vor incepe sa isi educe cum trebuie odraslele ca sunt din astea de 11-12 ani ce nici nu le-a venit menstruatia si fac sex.

| andreeaeml1200 a răspuns:

Cand se va baga ed. sexuala in scoli

| VadimIvanov a răspuns:

Când o să aibă toți educație sexuală în școală happy