| euuuu a întrebat:

Cum e sexul anal? Doare rau la inceput?

7 răspunsuri:
| Jony123 a răspuns:

Da, la inceput...

| foxi a răspuns:

Mai bine ia-o in gura!

| Dennys1521 a răspuns:

Ntroducere: Sexul anal
Sexul anal inseamna penetrarea anusului de catre penis. Metoda este folosita de homosexuali si de cuplurile mai aventuroase. El poate duce la ranirea tesutului din anus, iar sangerarea poate raspandi...
Sexul anal
Pentru multi oameni anusul si zona inconjuratoare produc o foarte mare excitatie, fiind pentru unii chiar cea mai erogena parte a corpului. Regiunea anala are terminatii nervoase asemanatoare cu cele...
Sexul anal necesita blandete
Anusul are foarte multe terminatii nervoase si, deci, sexul anal poate fi placut atat pentru barbat cat si pentru femeie, desi ea nu poate ajunge la orgasm exclusiv de pe urma acestui tip de contact...
Sexul anal si bolile cu transmitere sexuala
Este bine a se evita sexul anal in grup. Sexul anal este incercat de cupluri o data, cateva incluzandu-l apoi in lista practicilor lor sexuale, iar altele renuntand la el. Cei care il pastreaza o fac...

| chelie91ptm a răspuns:

Sa o sugi

| Delia_7017 a răspuns:

Doare de crepi la inceput.dar e bine sa incerci cu degetele prima data, sa vezi daca merita sa incerci ceva mai "mare si gros"... dupa ce te obisnuiesti este foarte bine, daca totul decurge ok o sa ai si orgasm.ma rog multe lucruri depind de la pers la pers. poate incerci o data si a doua oara mai bine morilaughing))

Numa' bine!

| ellamarin a răspuns:

aici poti citi despre sexul anal http://www.i-medic.ro/......-si-adevar

| onutza08 a răspuns:

Doare foaaarte rau, sa stii iti vine sa urli de durere dar ai putea sa te obisnuiesti incet incet, punandu-ti iubitul sa te tina bine daca vrei sa te misti si astfel te vei obisnui
Bafta