| Coco2730 a întrebat:

Cum este femeia ideala?

54 răspunsuri:
| Ozdogan a răspuns:

Nu exista femeia ideala! Fiecare persoana e frumoasaw in felul ei de a fi.
Nimeni nu-i perfect. Daca vrei o femeie perfecta, cumpara-ti o Barbie smug

| Purec a răspuns:

Grasa - Daca e grasa ii place sa manance mult, deci ii place mancarea buna, deci stie sa gateasca- de aici rezulta ca o sa ai o masa buna

proasta - o sa poti sa ai mereu o parere mai buna si o sa te vada ca un geniu. Plus de asta castigi si la mandria ta de barbat, deci vei fi fericit

urata - Nu iti faci griji ca te poate insela.

| BonneLess a răspuns:

Ti-as da o poza cu mine laughing. Glumesc.

| Coco2730 explică (pentru Ozdogan):

Un raspuns personalizat e exact ce ma intereseaza.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fiecare femeie este cea ideala, pentru cel care o iubeste.Numai bine.

| Vibrations a răspuns:

Ultima oară când am răspuns la întrebarea asta, am primit doar reproșuri, așa că mă voi abține.

| Coco2730 explică (pentru Vibrations):

Te rog, spune-mi.

| Coco2730 explică (pentru anonim_4396):

Ce el de persoana poti iubi tu?

NOname
| NOname a răspuns:

Iubită.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Coco2730):

O femeie cu "suflet"! Care nu urmareste averi materiale, sicera si fidela.Mult noroc.

| daxxy a răspuns:

Proasta! aia e ideala laughing!

| dragondews a răspuns:

Femeie cu mustata.
Nu exista expresia femeie ideala.
Preferintele difera de la o persoana la alta.
Unii prefera femeile mai sincere, altii femeile care sunt deschise cu mai multe chei(daca stii ce vreau sa zic.)

| Roo a răspuns:

Inexistenta!

| angeloo12 a răspuns:

Femeia ideala pentru mine e 90 60 90

| Ozdogan a răspuns (pentru Coco2730):

Nimeni nu e perfect! happy

| Dumnezău a răspuns:

Daca zic Emma Stone, se pune ca sunt obsedat si no-lifer?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Sarah Rafferty.

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Saoirse Ronan.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

N-are țâțe.straight face Femeia ideală are țâțe.

Și cred c-am făcut o greșeală. Ai mai zis tu în trecut de Emma Stone și, cum-necum, eu am confundat-o cu Emma Watson, de am zis că nu înțeleg hype-ul creat în jurul ei. Emma Stone rocks! Get it?laughing

| Dumnezău a răspuns (pentru anonim_4396):

Aham,deci Keira Knightley, Natalie Portman si inca vreo cateva sunt dă mare porc.Nu conteaza ca n-are țâțe.The face, mothafucka, the face.Mai merge si Emma Roberts.

Nu o confuzi pe Stone cu Watson.Nu e frumos, domnul GenOm, ca sa parafrazez un mare clasic, inca in viata.Nici Emma Watson n-arata asa rau, dar ca actrita, e sub orice critica.La fel ca toti din seria HP, in afara de Gary Oldman si Rickman.

Apropo, sa te intorci cu bitchin'-ul asta legat de țâțe peste vreo 16-17 ani, cand Saoirse o sa fie printre cele mai bune actrice din istorie, la nici 35 de ani.Book it!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru Dumnezău):

Îmi pare rău, vorbim de femeia ideală aici, îmi permit să strâmb din nas și să iau în calcul orice aspect. Ca Saoirse Ronan (strict legat de fizic vorbesc acum) întâlnești, într-o zi puțin peste mediocră, cam o duzină, în metrou, călătorind 3 stații, de la Unirii la Dristor. Sarah Rafferty, pe lângă că arată bestial, la cei 39 de ani ai ei, mai face și un rol de zile mari în Suits. Are o prestație ireproșabilă interpretând-o pe Donna, personaj cu o prestanță ucigătoare. Deci a hell of an actress și o femeie pe cinste.
Din păcate, nu pot vorbi despre cât de talentată e ca actriță Saoirse, în ignoranța mea, nu am văzut niciun film cu ea. Am citit acum pe wikipedia despre cariera sa și filmele în care a apărut, dar, ca să mă scutesc de un efort inutil, ce-mi recomanzi cu ea?
Și nu, nici Portman nu e cine știe ce. Decât în Leon (dar atunci era copil) și în V for Vendetta. Și nici la aspect nu poate candida la femeia ideală.laughing

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

Nu-mi plac rochia și lănțișorul de la gât.

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru wdexwjmwd):

"Bărbat împlinit - caut simț olfactiv."

Răspuns utilizator avertizat
| MeteorFalls a răspuns (pentru anonim_4396):

Toate sunt frumoase, dar parca tot Natalie Portman ramane febletea mea :X Si joaca si bine

| MeteorFalls a răspuns (pentru anonim_4396):

Black Swan

http://www3.pictures.zimbio.com/......mau3Nl.jpg
http://www.poshglam.com/wp-content/uploads/2011/01/Natalie_Portman.jpg
http://images4.fanpop.com/......0-1707.jpg

Apropo, m-a ametit putin filmul. Eram destul de spart dupa ce l-am vazut (si nu am bagat nimic) :)) Recomand;)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns (pentru aliceinchains):

Asta e Thirteen, din House? E foarte mișto tipa, dar parcă poza asta n-a prins-o în postura cea mai avantajoasă. Oricum, e bine-bine...