| cristynaGoldenRose a întrebat:

Care este femeia ideala dupa parerea voastra?

13 răspunsuri:
| Mann02 a răspuns:

Una care sa arate acceptabil si de care sa fiu atras, una care sa tina la mine cel putin 70% din cat m-as implica eu...

| Sburatorul a răspuns:

Bruneta / blonda, sa fie ceva mai inalta, sa aiba un zambet frumos day dreaming, sa aiba simtul umorului, sa se ingrijeasca (sa nu aibe mustata / par pe picioare laughing ), sa nu se macheze excesiv, sa fie cat mai naturala big grin
A, si sa nu fie doar dupa interes.

| Sociopat a răspuns:

Un singur nume imi sta in minte de cand m-am nascutlaughing Sandra Bullock

| Senaris a răspuns:

Mai inalta, mai slabuta, nu prea ma intereseaza formele, orice culoare a ochilor, bruneta, gropite, par lung. Sa ma iubeasca la fel cum as iubi-o si eu. Sa fie curata, ingrijita. whistling si sa fim seriosi, sa arate cat de cat bine undeva pe la "mediu".

| ScoobyDooIsBack a răspuns:

Stai că-ţi spun eu! Ochii albaştrii, gropiţe, înaltă, bună la suflet, iubitoare şi să aibă simţul umorului!

| cristynaGoldenRose explică (pentru ScoobyDooIsBack):

Aproape perfecta pentru ca nu am ochi albastri ci caprui)

| ScoobyDooIsBack a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Pentru tine, accept şi aşa! blushing

| cristynaGoldenRose explică (pentru ScoobyDooIsBack):

Occhii caprui sunt mai frumosi si mai sinceri ..toti asa imi spun!

| ScoobyDooIsBack a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Se poate. şi ai mei sunt tot căprui!batting eyelashes

| cristynaGoldenRose explică (pentru ScoobyDooIsBack):

Pai veZihee hee Ochii caprui fura inima oricui)) Si mie imi plac baietii cu ochi albastri )) Dar Sufletul conteaza

| ScoobyDooIsBack a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Sunt de acord cu ambele variante!

| cristynaGoldenRose explică (pentru ScoobyDooIsBack):

EPp. dar citi ani ai?

| ScoobyDooIsBack a răspuns (pentru cristynaGoldenRose):

Lasă-mi un id pe privat şi discutăm mai amănunţit! :d