| Bogdan008 a întrebat:

Cum sa fie femeia ideala?

Răspuns Câştigător
| ali7777777 a răspuns:

Frumoasa,desteapta,nu foarte vorbareata.

3 răspunsuri:
| LarissaMouse a răspuns:

Buna.fiecare barbat are alte gusturi pentru femeia ideala.dar cand ii intrebi de fizic o sa iti zica:sa aiba fund si sani.rar zic sa fie frumoasa, sau sa aiba parul nu stiu cum

| ROB3RT89 a răspuns:

O fata simpla care sa stie ce vrea de la viata si de ce nu, sa aiba ceva materie cenusie! Eu zic ca aspectu fizic nu conteza 100%,mai importanta este comunicarea,intelegerea,afectiunea, iubirea, increderea si respectul reciporoc!

| hunterpainting a răspuns:

Perfecta