| Artemisia a întrebat:

Cum ar trebui sa fie barbatul/femeia ideala pentru voi?

Răspuns Câştigător
| Ayskle a răspuns:

Okey!? Intrebarea care omoara oamenii si creierul(una dintre ele)!
Am scos fum si mi s-a prajit creierul in suc propriu!
Femeia ideal pentru mine ...phh! Ar trebuii sa fie asa :sa aiba un pic de simt al umoruli(avand in vedere ca-s deprimat mai mereu) dar sa nu ma sacaie de-mi sar capacele,sa inteleaga lumea mea in care traiesc majoritatea timpului(nu asta in care traim noi plina de egoisti,teroristi si boli), sa bata la usa acelei lumi si sa vada daca mai traiesc,sa viseze impreuna cu mine sa ma ajute in cea ce fac gen cand desenez sau cant etc.; sa fie plina de imaginatie, o fata care sa deteste monotonia,poate putin melancolica,visatoare,plina de speranta, sa fie buna cu oamenii, "nebuna" sa nu fie normala, sa fie "nesanatoasa" adica sa fie cat mai speciala si unica.Pe scurt sa nu fie de pe planeta ASTA!

9 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Cu o personalitate fascinanta, excitanta, multicolora, puternica...
Si daca ma zapaceste, e perfect.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Am mai spus-o și mă repet, să fie de caracter!
Pa, pa.

| mgtow a răspuns:

Crezi ca mai am sperante la o povara pe capul meu la cate dezamagiri am avut... femeia ideala pentru mine va fi trailerul pentru ca imi ofera aer aconditionat vara si iarna ma protejeaza de frig + imi ofera comfort atat timp cat dorm si cand conduc mai ales nu inseala deloc doar cand se schimba soferii.

| pwp a răspuns:

Sa fie exact ca Ian Somerhalder love struck
si sa aiba caracterul lui: adica sa iubeasca animalele si mediul inconjurator.

gbrltdr
| gbrltdr a răspuns:

Fiecare are idealul sau. Al tau care este? Perechea ideala este aceea langa care te simti liber, fericit si dornic sa n-o pierzi niciodata. Frumusetea este trecatoare...

| Dean1996 a răspuns:

Să arate ca Jensen Ackles,să știe să cânte la chitară ca Frank Iero,să aibă ochii albaștri ca Jared Leto,și să joace ca Brant Daugherty.
Okey,acum să fiu mai realistă.Mi-aș dori să fie politicos,întegător, cu simțul umorului, optimist.

| KyraW a răspuns:

Barbatul idea? Vaai,ador intrebarile de gen:p Hai sa incep cu calitatile morale:politicos,gentleman,amabil,milos,sa nu fie egoist,ascultator,convingator, dulce, sa aiba caracter de lider, sa fie intelgent...Acum la fizic:mai inalt decat mine,brunet,cu opchi caprui sau orice alta culoare (nu prea imi pasa),bine facut, sa aiba o voce masculina, si ar trebui sa stie sa cante la chitara.Si sa aiba parul lung.Pacat ca nu exista un astfel de om laughing ( a da,uitasem, si mai mare si la varsta, obligatoriu)

| MeAndMe1000 a răspuns:

Sa fie de origine japoneza,sa stie sa cante la chitara,sa aiba ochi caprui, sa fie brunet/blond si sa ma iubeasca, logic.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa aiba caracteristicile pe care eu le ador :X!