| Alinutzzz198 a întrebat:

Cum este normal sa se simtă testiculele la palpare? Tari sau moi? Ale mele sunt foarte tari ca o piatra.Este normal așa?

9 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Sunt moi vrei sa vezi?

Răspuns utilizator avertizat
| cepIm a răspuns:

"Cum este normal sa se simtă testiculele la palpare? Tari sau moi?" - moi cumetre
"Ale mele sunt foarte tari k o piatra.Este normal așa?" - este anormal sa folosesti "k" in loc de "ca". De altfel nu e normal nici sa porti intre picioarele tale de balerina doua pietre.

Răspuns utilizator avertizat
| cepIm a răspuns (pentru Alinutzzz198):

Vrei sa mi le atingi sa te convingi de cat de moi is?

| GRYM2 a răspuns:

Mai pune si tu mana pe o carte de romana si lasa ******* in pace

| VasileIanis a răspuns:

Ale mele zici ca s ghiulele

Răspuns utilizator avertizat