| Ancuta_2332 a întrebat:

Cum este prima data cand faci dragoste?big grin. in cazul fetelor

Răspuns Câştigător
| Melinda_8816 a răspuns:

Depinde si de varsta pe care o ai. in cazul meu a fost foarte frumos love struck. m`a durut putin dar nu era o durere de nesuportat. alege'ti bine partenerul si totul vine de la sine. bafta >; d

7 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Special.

| Nastia a răspuns:

Dureros, cred.

| unacutupeu a răspuns:

Eh deageaba iti spunem noi...ca altfel e cand o incerci pe pielea ta.
incearca si apoi ai sa stii cum e laughing

| unacutupeu a răspuns:

Daca stie cum sa te excite si sa se poarte tandru cu tine.nu te va durea atat de tare.depinde de afectiunea lui care ti o exprima.asa ca ai grija ce faci si cu cine

| Issa_8382 a răspuns:

Foarte ok. daca e momentu si baiatu potrivit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai depinde de varsta si de experienta tipului ca daca nu are experienta te doare rau si daca esti tanara la fel

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Doare un pic