| Ana2580 a întrebat:

Cum este primul sarut?

P.S. Nu am avut primul sarut si urmeaza sa il am.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Lasa-te purtata de val. Tu doar inchide ochii si totul se va petrece simplu, natural absolut minunat. Vei vedea/simti atunci pe loc, de aceea ar fi pacat sa strici feeria acelei clipe prin niste explicatii anoste si nu intotdeauna adevarate. Vei fi mult mai placut surprinsa de ineditul situatiei daca totul se va produce instant fara pregatiri prealabile. Succes si sa ai parte de un sarut cat mai placut.

5 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Am avut erectie la primul sarut

| Mieeez666 a răspuns:

Mozol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Stangaci si urat mirositor. Dar se poate si mai rau, sa vezi prima data cand vei face sex cat de naspa o sa fie, dureri, sange peste tot, unu' care filmeaza cu telefonul, etc.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru anonim_4396):

Ai sarutat o fata careia ii putea gura?

| anonim_4396 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Am sarutat si pe una careia ii mirosea ochiul. Cred ca statea sa cada...