| anonim_4396 a întrebat:

Cum este sa fi iubit?

13 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Habar nu amthinking
Degeaba imi demonstreaza iubirea de atata timp.Am ceva defect, impietrit in mine.Refuz sa cred ca inima...sau?thinking

| Rukhsandra a răspuns:

Marfa winking

| Barajag a răspuns:

Sa fi iubit, inseamna sa fi respectat, apreciat, persoana respectiva sa-ti ofere intelegerea de care ai nevoie, sa-ti acorde incredere maxima si mai mult de toate cele, sa nu fie geloasa.Ca sa simti iubirea, trebuie sa oferi si la randul tau tot ce am scris mai sus. Iubirea nu o simti numai in pat.Persoana cu care iti traiesti viata, trebuie sa-ti ofere tandrete, mangaiere.Sensibilitatea unui om se cunoaste.Cam acestea sunt cuvintele mele despre iubire, asa mi-as dori eu sa fiu iubita.Bafta!

| Stefania a răspuns:

Măi Costică este fff binehappy. Dar eu sunt iubităbatting eyelashes

| Dan a răspuns:

Foarte bine si mai ales de cine? Noroc! happy

| LCD a răspuns:

Buna intrebare

| Any_2443 a răspuns:

Interesanta intrebare.Am fost iubita in trecut dar era foarte sufocant poate pentru ca eu nu il iubeam(doar tineam la el). Este foarte frumoas sa fiubesti si sa fi iubitbig grin

| roxy_2350 a răspuns:

Un sentiment placut. :p

| adelina73 a răspuns:

Sa fii iubit, hmmm happy, e cel mai frumos sentiment atit timp cit dragostea este reciproca. ce poate fi mai frumos decit sa auzi acelasi glas gingas si iubitor in fiecare zi, sa simti caldura si dragostea persoanei de alaturi atunci cind te tine de mina si-ti soptese cuvinte dulce, sa te stringa in brate si sa-ti zica ca te iubeste dupa ce ati facut dragoste, sa te priveasca mereu cu mindrie(ca te are alaturi) si pasiune, sa te asculte si sa te inteleaga mereu, sa fie alaturi de tine in clipele in care ti-e greu si simti ca nu poti merge mai departe.sunt doar citeva dintre trairile unei persoane iubite si e cel mai frumos si sincer lucru pe care-l poate avea o persoana
iubiti si atunci veti simti si voi toate aceste placeri si atunci va veti da seama ca lucruri mai frumoase decit sa simti si sa daruiesti toata dragostea ta unei pesoane dragi nu-s happy

| CHINEZU097 a răspuns:

Bai baiate nu nai mai mult de 7-8 ani asa ca pine mana dracu pe carte du-te la scoala si dupa apucate de intrebari din astea si de TPU

| semy a răspuns:

Este frumos, de vis in momentul in care si tu iubesti adica iubirea e reciproca
este sufocant, nasol, deprimant in momentul in care tu nu ai aceleasi sentimente pentru acea persoana

| amazoana_8358 a răspuns:

Nu stiu, dar imi doresc sa aflu asta intr-o zi!

| bella87 a răspuns:

Intrebare fara raspuns...fiecare alt raspuns. altii nimic