| LMAO a întrebat:

Cu sau fara iubit{A} cum e mai bine

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Fara iubita e mai bine, asa nu duci grija ca te inseala sau ca face vreo prostie. Oricum fiecare alege ce vrea.

| bodysun a răspuns:

Uneori e bine cu, pentru ca ai cu cine sa vorbesti deschis, cine sa te inteleaga te simti iubit, iti rasfeti trupul, dar uneori e bine si fara pentru a nu iti aduce o grija in plus.(ca te inseala de ex)

| DianaScorpio a răspuns:

Depinde de ceea ce intelegi prin "iubit/a". Am mai raspuns la o intrebare asemanatoare in felul urmator:
"Ori alaturi de o persoana cu care sa ai o relatie profunda de incredere, sinceritate, sprijin si intelegere, ori fara."

| atentat a răspuns:

Ex. fara decat cu una sa te barfeasca sau sa rada pe la colt cu prietenele ei cu nu ai cu ce sau nu ai bagat-o bine sau sa te insele sau sa te stoarga de bani cu maimutereli de ale ei ca vreau de aia, aia, aia, aia, aia si iar ai mai bine fara