| elisarktis a întrebat:

Cum este sexul oral? Ca am tot auzit de el dar nu am incercat

Răspuns Câştigător
| pelu a răspuns:

Sexul oral... se manevreaza cu gurahee hee depinde cu cine vrei sa-l practici` tongue

4 răspunsuri:
| mary_5801 a răspuns:

Trebuie sa incerci ca sa-ti poti da seama daca iti place sau nu. putem sa iti facem noi nu-s cate descrieri detaliate, daca nu incerci tot degeaba.sunt persoane carora le plac, si persoane carora nu.depinde de tine.

| elisarktis explică:

Hopa nu am incercat sa-l practic si Doamne si nici nu incerc dar nu stiam ce inseamna NU incerc sa aflu ca sa-l practic.

| emasweetgirl a răspuns:

Nu inteleg ce ai tu cu sexul asta oral.
incearca si ai sa vezi.majoritatea din noi nu am practicat asa ca nu stim sa-ti raspundem la intrebare.
daca vrei saaflii incearca si vei vedea.
oricum pentru mine e ceva scarbos

| sunset22 a răspuns:

Nu stii pana nu incerci. sunt persoane carora le place si persoane carora nu le place dar nu poti spune ca este dezgustator de vreme ce nu ai incercathee hee happy