| VacutzaRoscata a întrebat:

Ati incercat sexul oral?
cum este?
funda

Răspuns Câştigător
| emiliman a răspuns:

Sunt fata, eu nu am facut dar el mi-a facut miebig grin deci i o senzatie incredibilahappy pe scurt: incearcabig grin

7 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Nu trebuie să faci așa ceva, decât cu o persoană perfect sănătoasă, sub aspect medical, deci cu un bărbat, care este nu mai cu tine, fără a fi și cu altele, din considerente de boli cu transmitere sexuală. Pentru bărbat este groaznic gustul, tot timpul, când practică acțiunea respectivă, iar majoritatea refuză să facă așa ceva. Pentru femeie, este cu adevărat scârbos, atunci când înghite spermă. Dacă bagă în gură, mai mult decât trebuie, și obiectul ajunge la omuleț / omușor, care este un centru al vomei, prin atingerea zonei respective, are o senzație de vomă. Dacă obiectul este perfect curat, și nu atinge omulețul, nu este ceva foarte nemaipomenit de complicat practic.

| MMihai a răspuns:

M-am gândit că ți-am dat un răspuns cam incomplect și revin cu niște precizări. Sexul oral făcut de femeie nu se face 24 din 24 de ore, ci numai în anumite momente și situații legate de actul sexual.
Cum trebuie, când trebuie, și ce face practic femeia când face sex oral și ce trebuie și ce nu trebuie să facă concret și practic, în acele momente sunt deja alte întrebări. Alte întrebări ar fi: Cum trebuie procedat practic de femeie, ca obiectul să nu îi atingă centrul vomei? Ce trebuie să facă femeia, ca să facă rost de minimul de boli venerice, pe cale orală? Ce lucruri rele, pot fi pentru bărbat, dacă partenera lui, practică în exces, sexul oral? Ce trebuie să facă practic bărbatul,/ cum trebuie să procedeze concret, practic, ca pentru femeie să nu mai fie atât de groaznic, când înghite spermă? Înainte să te apuci de sex oral practicat de tine, ar fi cazul să înveți, foarte serios despre toate metodele / modalitățile posibile de a evita o sarcină. Al doilea lucru obligatoriu, este să înveți foarte serios, despre bolile cu transmitere sexuală, cu una este să iei o boală venerică, la nivelul cavității vaginale și alta este să faci rost de aceiași afecțiune, la nivelul cavității bucale. Sexul oral practicat de femei este inevitabil și o modalitate anticonceptivă / anti sarcină că spermatozoizii care ajung în stomac, nu ajung simultan ( în același timp ) și în vagin. Aș putea să îți explic teoretic totul, privind sexul oral, dar am rețineri să scriu așa ceva și din lipsă de timp, dar și pentru că este un site mult prea frecventat de copii.

| vrrra a răspuns:

Nu am incercat dar iti spun, de cat sa faci sex oral mai bine fa sex normal in diferite pozitii, in baie etc.

| Earthquake a răspuns:

Nu incerca!

| Earthquake a răspuns:

Sexul oral e pentru lumea din zilele noastre. Oamenii care numai au credinta.

| Tinkerbell_5346 a răspuns:

Scarbos. Eu cred ca ai o mica curiozitate despre sex ca am vazut si mai inainte o intrebare despre sex a ta. Mi se pare scarbos sexul oral si de aceea nu am practicat acest lucru.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am incerkt si nu e deloc placut sa stai cu ea in gura.Dar ca sa stii n-are niciun gust, eu o fac doar pentru ca mi-o cere el, ca altfel n-as face-o.