| JustThat a întrebat:

Cum exciti foarte repede un baiat? Sa-l faci sa te vrea din ce in ce mai mult. Cat mai multe raspunsuri va rog happy Funda :*

6 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Buna.
El te vrea si fara sa-l exiciti.
Sper sa faci diferenta dintre excitat si dintre o mica joaca. Daca o sa te joci cu el, provocandu-l si mute altele, atunci o sa sara pe tine, o sa insiste si nu o sa-ti placa.
Repet, el te doreste si fara sa-l exciti tu.

Take care.

| anonim_4396 a răspuns (pentru h3r):

Crezi tu ca il vrea fara sa-l exciti?
este imposibil!

| h3r a răspuns (pentru anonim_4396):

Ca o vrea?
Ma refer la faptul ca baiatul respectiv o doreste si fara sa fie provocat de ea. Daca fata arata bine, mai e nevoie sa-i faca ea ceva?

| LineGuide a răspuns:

Ok, iti pot raspunde, dar am nevoie de anumite detalii, pe care cred ca nu iti convine sa le destainui aici.Id-ul meu il gasesti la mmesaje, daca te intereseaza intr-adevar.

| Anonim187 a răspuns:

Daca nu-l termini cand il exciti degeaba o faci laughing)) si app, cine dracu a vazut un baiat excitat mort dupa o fata laughing) daca nu te place e = q 0. doar te fut3 si pa laughing))

| Nicolae96 a răspuns:

La baieti urechea, gatul sunt cele mai sensibile locuri, il poti saruta pe gat si musca de ureche incet si nu cu canini.