| Klandestin a întrebat:

Cum exciti cel mai tare o fata?

13 răspunsuri:
| grab a răspuns:

Depinde in ce stadiu esti cu ea.
Daca sunteti la inceput, cel mai tare o excita atentiile de la tine, orice o face sa se simta frumoasa si protejata.

Daca aveti deja ceva timp impreuna si cautati sexualitatea de acum incolo, excitatia se obtine cam in orice patratica a corpului, cu maxim pe gat, sani, pulpe, pasa(clito+vagin).

Happy? happy

| drhotzu a răspuns:

Cu un portofel cat mai plin cu bani!
glumesc normal!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de la caz la caz. Depinde ce fel de lucruri ii plac. Depinde de context. Depinde de multe lucruri.
In schimb, am observat ca toate fetele adora o respiratie calda in zona gatului, gen situatiile cand stati imbrtisati.

| Klandestin explică (pentru anonim_4396):

Da unde se excita cel mai tare? smug in ce zona smug

Răspuns utilizator avertizat
| irrumator30 a răspuns:

Vorbeste cu ea si afla-i punctele erogene apoi cand esti cu ea in intimitate mangaie-i, saruta-i, suge-i zona respectiva, pana nu mai poate.

| Ajutatorool a răspuns:

Pai scoti portofelul din buzunar si incepi sa scoti din el.

| Klandestin explică (pentru Ajutatorool):

Nu ma refeream la astawinking poate u faci asa!

| uiteasa a răspuns:

Pe langa sfaturile lui irrumator30 as mai adauga o chestie... dupa ce o exciti nitel mai laso cateva secunde si treci in alta parte apoi revino de unde ai inceput. de ex. incepi sa o saruti pe gat si le lobul urechii si cobori incet inspre piept insa pana aa ajungi acolo te intorci iar la gat si lalobul urechii. apoi continui si ajungi la piept si mai cobori putin pana la talie si te intorci la saruturile/muscaturile/etc de pe gat si piept. astfel o vei face sa isi doreasca din ce in ce mai mult si prin simplul fapt ca nu va primi totul din prima se va excita mai tare happy

| Kisssssss a răspuns:

O saruti usor pe gat, umar, tejoci in parul ei, o musti de buza smug

| Biutzakiss a răspuns:

Buna,Femeile - indiferent daca sunt mai dure sau feminine - sunt incantate cand un barbat le deschide portiera masinii, cand le spui "dupa tine" sau le tii haina cand se imbraca. Un astfel de barbat pare demn, plin de incredere si puternic, lucru care poate fi un stimul foarte puternic pentru a incita o femeie. Cum altfel sa se simta fata de un barbat care da impresia ca stie ce face - inclusiv in pat?! Da, domnii sunt inca la moda. Si, iti vine sa crezi sau nu, femeile si-i doresc acum mai mult ca niciodata pentru ca acestia incep sa devina o raritate...
Se stie ca femeilor le place sa primeasca complimente - de cateva ori pe zi, in fiecare zi. Nu ii complimenta insa doar partile care in mod evident sunt atuurile ei. Daca are sani superbi, spre exemplu, nu trebuie sa subliniezi acest aspect tot timpul.
Funda happy

| Klandestin explică (pentru Biutzakiss):

Nu ma refeream la astawinking astea is parasute direct!