| lololooo a întrebat:

Cum exciti tare un barbat?

9 răspunsuri:
| oprescudorin11 a răspuns:

Daca te place, e suficienta simpla prezenta si cuvintele, in faza initiala.

| CinevaNou a răspuns:

Iti iei niste cizme cu varf ascutit si ii tragi un sut cat poti de tare intre craci, sigur o sa se tavaleasca pe jos de placere thinking

| Seepty a răspuns:

Il poti excita punandu-i mana pe fund, penis sa-l musti, pisti si alte chestii de acest gen.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Pe mine de exemplu ma excita pusul mainii pe fund.
Nu vad de ce nu ai incerca, fa gestul potrivit!
Te pup!

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Lucreaza-l la psihic si fii feminina.

| Miky1 a răspuns:

.dar sa nu ii faci in ciuda p.ii, k poti avea surprize..sa se lipseasca de asa ceva

| Seyko a răspuns:

Alege-ti cu multa atentie hainele, de preferat cat mai mulatewinking si apropie-te foarte mult de el.