| VampireDeea144 a întrebat:

Cum fac bani la stardoll? primul si cel mai bun raspuns primeste funda ceilalti votwinking

1 răspuns:
| cascavaaal a răspuns:

Stardoll este un site de fashion asa ca ar trebui sa te inscrii la o prezentare de moda pentru inceput si apoi vezi ce se intampla mai departe sau pai sunt vreo 4 jocuri pe pagina principala si daca le joci si faci un anumit scor iti da 5 banuti.doar ca ei expira in cateva ore.nu stiu exact in cat timp si doar un banutz poti pastra