| anonim_4396 a întrebat:

Cum fac ca o unei tipe sa ii intorc sentimentele de altadata catre mine( ma voia ca iubit acum ca prieten, deci scanteia a fost)?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Te porti frumos si ii arati ca ai sentimente pentru ea. Te tii de capul ei si ii arati ca nu vrei sa renunti la ea si ca vrei ceva mai mult.

1 răspuns:
| micutafloare a răspuns:

Interesant.te pot ajuta. pai cand o vezi salut-o de fiecare data,intreab-o ce face, imbracate cat mai frumos si sexi, si dupa se va infiripa ceva ceva. funda?