| Raducanu1996 a întrebat:

Salut, va rog cine ma poate ajuta la problema asta legata de facebook : am fost etichetat in niste poze care imi apar in cronologie dar nu si la pozele cu mine... doar unele imi apar...A da si sunt prieten cu totii din eticheta.am dat evidentieaza in cronologie dar tot asa e.Cum pot face?

Răspuns Câştigător
| Jipa95 a răspuns:

Trebuie sa fi etichetat in poza ( tag ) ca poza respectiva sa apara si in cronologia ta. Tie poate ti-a dat tag in descriere, si de aceea nu apare.

1 răspuns:
| Florin_Chiba_1988 a răspuns:

Pentru a evidentia probabil sunt taguite! Cand intri sa vezi o poza ai acolo optiunea tag photo