| AnneHaHa a întrebat:

Hei puppy dog eyes. Am o problema cu facebook-ul. Chiar daca lumea in da tagg in poze, acolo unde scrie numarul de poze in care ai fost etichetat (la profilul tau) nu se modifica. In cronologie imi apar...dar daca dau acolo la "fotografii cu mine" nu. Ce pot face?

4 răspunsuri:
| SAMM0603 a răspuns:

Nu situ daca ai observat dar toata lumea are probleme cu FaceBook-ul acum. Ieri nu-mi mergeau videoclipurile, apoi spre seara au inceput a merge. Azi nu ma pot uita la notificari de pe telefon, ma pune sa trimit cereri de prietenie. Nu sunt singura:
http://www.tpu.ro/......ot-sa-fac/

Cica fac ei cateva modificari in perioada asta, trebuie sa ai rabdare pentru ca altceva nu ai ce face. :3

| kar1GaNNN a răspuns:

Tag-ul nu este pus bine, trebuie sa te eticheteze intr-un loc in poza ( fata, pieptul, gatul etc ).

| SasNetRomania a răspuns:

E timpu sa va mutati pe google+ / twiteer, nu mai stati langa cocalari pe fb.

| UrsuletuChocolatiu a răspuns:

Pentru ca nu e tagul pus bine. Trebuie sa eticheteze un loc in poza(fata ta). Altfel nu v-a aparea decat in cronologie. Funda? big grin