| LeviAckerman a întrebat:

Cum fac o fata sa ma placa, ținând cont ca sunt foarte timid?

Răspuns Câştigător
| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns:

Okey... deci. Ar trebui prima data sa incerci sa te imprietenesti cu ea. Stii cum se zice " cheia unei relatii, consta si prin a fii prieteni buni. " si dupa aia, e foarte simplu, iti poti da seama daca te place. Te uiti in ochii ei, si vei cum reactioneaza. Daca te baga mai mult in seama!
Aaa da si al naibii, mai lasa timiditatea ca nu-i buna

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Fetelor nu le place baietii timizi, fetele vor bad boys

| LeviAckerman explică (pentru VerginicăVacăGrasă):

Si ce propui?

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru LeviAckerman):

Sa te faci bad boys

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Poate " Bad Boy " laughing

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Sau si mai simplu si practic, dar voi copii nu invatati nimic de la filme, dati un mare party undeva, o chemati pe fata, o imbeti, o saruti si faci sex cu ea, foarte simpli

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Eu?
Doamne sfinte! Niciodata nu as face asa ceva. Si sfatul pe care l-ai dat nu e prea bun. Nu ar trebui sa devina un " Bad Boy".

| VerginicăVacăGrasă a răspuns (pentru ღஜღpikapikaღஜღ):

Nu ma refeream la tine, sfatul era pentru don juan al nostru

| ღஜღpikapikaღஜღ a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Okey... deci. Ar trebui prima data sa incerci sa te imprietenesti cu ea. Stii cum se zice " cheia unei relatii, consta si prin a fii prieteni buni. " si dupa aia, e foarte simplu, iti poti da seama daca te place. Te uiti in ochii ei, si vei cum reactioneaza. Daca te baga mai mult in seama!
Aaa da si al naibii, mai lasa timiditatea ca nu-i buna

| corbulalbrosu a răspuns:

Sa incerci sa te remarce prin comportamentul tau, prin notele obtinute, prin conversatiile cu colegii, prin umor, sunt atatea metode incat mi-e greu sa le insir pe toate. Dar cel mai simplu prin curajul tau de a trece peste timiditate si prin declararea sentimentelor tale intr-un moment bine ales. Sper sa te satisfaca raspunsul.

| neutrino a răspuns:

Sau renunti la timiditate, sau renunti la pretentia enuntata de tine.

| frostxtq a răspuns:

Fii tu insuti insa fa-ti mai mult curaj si incearca sa o abordezi. Vei purta o conversatie, nu iti face nimic. Sau incearca pe facebook daca nu poti fata in fata.

| emmaemilia a răspuns:

Imprieteneste-te cu ea, iesiti ca amici si incepeti sa vorbiti mai multe chestii despre voi si dupa ceva timp spune-i ce simti

| Somaku a răspuns:

Pai sunt 5 reguli in asta:
1. Fate Bad Boy
2.Respecta regula 1
3.Respecta regula 2
4.Respecta regula 3
5.Respecta ce iti zic
Norocwinking