| julie a întrebat:

De ce este retinut fata de mine, cand eu ii ofer respect, buna-vointa, sinceritate? tinand cont ca nu e genul timid sau retras?

Răspuns Câştigător
Bula
| Bula a răspuns:

Poate tocmai de aceea: te considera si te apreciaza ca un prieten apropiat si adevarat si nu doreste sa strice aceasta imagine cu o relatie bazata pe sex.
Acest lucru este adevarat mai ales daca exteriorizeaza "vitejie" si are multe aventuri.
Inseamna ca est cineva special...

4 răspunsuri:
mlm
| mlm a răspuns:

Buna, pai probabil pana se acomodeaza, pana vede ce tip de persoana esti, stii si uneori barbatii isi ascund timiditatea, dar de fapt noi cele de langa ei o descoperim; Parerea mea este sa mai astepti un pic si totul va reintra la normal.Bafta si nu dispera toate la timpul lor.

| LuS[z] a răspuns:

Are nevioe de timp ca sa se poata familiariza cu prezenta ta si cel mai important sa poata avea incredere in tine.

| MiKuTzZzA a răspuns:

Nu'i mai oferi atatea, ...si vezi cum reactioneaza si asa:*... poate se simte foarte bine cand te comporti cu el asa...incearca 1-2 zile sa nu-i mai dai atata importanta sa vezi cum face:*...baftaaa:**:*:*:**:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sau poate are un complex cea ce il face sa nu fie atat de natural...