| anonymus a întrebat:

Cum fac sa dispara niste bule de aer de pe o folie protectoare de iphone 4, orice as face, ele nu dispar.

13 răspunsuri:
| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Cumpara-ti alta folie cat e, 1 leu?

| invisibleboy a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

E 10 lei

| invisibleboy a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Nu, am gresit. e 35 de lei

| LaLaLaLoveAlex a răspuns (pentru invisibleboy):

Eee. Vorba lui Ingrid, daca a avut bani de iPhone4 are bani si de o folie protectoare!

| andreisandu28 a răspuns (pentru LaLaLaLoveAlex):

Esti prost? 1 leu? se vede ca nu prea le ai cu telefoanele...

| IngridGenDăăăă a răspuns:

1. Nu era nevoie sa zici neaparat ca e de iPhone 4 pentru ca la orice telefon pot aprea bule de aer, dar nu i nimic, te scuzamhee hee, ai vrut sa ne arati ca ailaughing.2. Nu ai cum, odata intrate e f greu sa nu mai apara. Cel mai bine cumpara ti alta ca nu e chiar 50 de lei si oricum daca ai avut bani sa iti iei un iPhone 4 (laughing) o sa ai bani sa iti cumperi si o amarata de folie protectoare. La revedere!happy

| anonymus explică (pentru IngridGenDăăăă):

Uita-te pe eMAG, o folie protectoare costa 39 de lei plus 11 lei transportul=50 lei, apoi, am spus ca am un iphone 4 pentru e facut din sticla,spre deosebire de alte telefoane din plastic si m-am ganditi ca daca o sa specific ce telefon am,poate cineva o sa-si dea seama cum draq o sa rezolv problema asta,asa ca mai intreb odata,cum scap de bulele de aer,fara sa cumpar alta folie sau sa o dau jos pe asta,dau funda,vot si ce mai vreti voi,apropo, bine gandit, ar trebui sa dai la psihologie.

| invisibleboy a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Ce raspuns idiot.

| invisibleboy a răspuns (pentru IngridGenDăăăă):

Raspuns de proasta

| IngridGenDăăăă a răspuns (pentru invisibleboy):

Ba baiatule, tu ai grija ca te crezi cam destept. Ce pana mea te bagi tu aici sa comnetezi de raspunsul meu?! Crezi ca ma impresionezi cu ceva ca vi tu aici si incepi sa ma faci proasta? Prost esti tu ca te iei aiurea de oameni si m am saturat de oamenii ca voi!

| anonymus explică:

Bai desteptule, folia asta ma costat 50 de lei,e din coaja de portocala,iar ceilalti,cum naiba sa intepi cu acu,pai nu o sa se vada gaurile? dau funda,vot, ce vreti voi, numai ajutati-ma ca innebunesc

| Iulyan21 a răspuns:

Inteapa-le cu grija cu un ac ca sa iasa aerul

| fredon a răspuns:

Inteapa cu acul