| ShamefulCookie a întrebat:

Cum fac sa vorbesc cu o fata sa ii spun ce simt daca ea stă mereu cu prietenii ei? :\

Răspuns Câştigător
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Pai spune-i pur si simplu ce simti pentru ea,vorbeste-i frumos pentru inceput si poarta-te ca si cum prietenii ei nu ar fi langa tine,adreseaza-i niste complimente,spune-i ca e frumoasa ca arata bine,ca ii s-a bine in hainele pe care le poarta si incearca sa vorbesti cu ea calm si rational fara sa ai emotii,poti sa te duci la ea si cu o floare,o ciocolata sau orice altceva,invit-o la o intalnire sa va cunoaste-ti mai bine,fii politicos cu ea, fii un gentelman, mai spune-i cate o gluma sa o faci sa rada si nu incerca sa o saruti la prima intalnire sau sa te porti badaran, cere-i apoi numarul de telefon ca sa vorbiti mai des spune-i ca ti-a placut sa stai cu ea si ca ti-a facut placere sa o cunosti si gata.
Nu te gandi la ce s-ar putea intampla daca m-ar refuza sau daca ar rade de mine asta ar pune presiune pe tine, fii tu insuti si fa ceea ce am zis.
Toate cele bune.

| ShamefulCookie explică (pentru Doarunaltutilizator):

Mersi mult, sper sa imi iasa.

| Doarunaltutilizator a răspuns (pentru ShamefulCookie):

O sa iasa relaxeaza-te.

5 răspunsuri:
| Doarunaltutilizator a răspuns:

Mersi mult pentru funda, ma bucur ca te-am ajutat.

| Xelon a răspuns:

O iei de o parte si ii zici ce simți pentru ea(asta daca esti timid) sau ii spui de fata cu toți prieteni ei (asta daca esti mai curajos)

| Andreuta123BM a răspuns:

Spune-i in fata si daca iti este rusine de prietene o chemi Si ii spui♥ Succes