| xDeeDee a întrebat:

- Sunt foarte perfectionista. Orice si oricum ar fi mereu trebuie sa spun ceva X_x. Incep sa fiu foarte stresanta, prietenii nu imi spun nimic insa simt eu ca devin super stresanta.

3 răspunsuri:
| Libelle a răspuns:

Astea's prostii.Un perfectionist vrea in piruml rand ce-i mai bun din el
Restul,le poti numi fite,mofturi, rasfat, senzatie de superioritate(dar nu inseamna ca si pe merit)
O sa-ti iasa din cap cand cineva iti va arata ca nu esti in masura sa ceri atatea de la cei din jur.

Răspuns utilizator avertizat
| Anonima22 a răspuns:

Incearca sa nu mai fii atat de perfectionista cel putin in preajma prietenilor tai iar daca nu poti explica-le ca asa esti tu si daca nu te accepta asa cum esti nu sunt prieteni adevarati