| AndraScumpik12 a întrebat:

Cum fac un baiat ca sa observe ca il plac?

4 răspunsuri:
| xCatastrophe a răspuns:

Intai trebuie sa deveniti prieteni, abia apoi i-o spui pur si simplu.

| DolceKiss a răspuns:

Buna! Pai încearcă sa ii spui ca iti place tricoul lui etc. Apoi cand va mai apropiați poți sa i-o spui in fata, dar numai Daca sti ca si el te place.O alta metoda ar fi sa pui o prietena de încredere sa ii spuna.

| Abc123aaa a răspuns:

Păi fai ochi dulci, fa-te observata. Nu sta cuminte in banca ta, baga-te in seama cu el, pune-i intrebari din care sa-ti dai tu seama daca si el te place. Sau daca esti mai tupeista spune-i direct ca il placi, dar la modul serios.

| AndraScumpik12 explică:

Ofer funda!