| Melyssuka a întrebat:

Cum sa ii arat la un baiat ca il plac fara sa ii zic in fata sa observe el ca-l plac. fara sa ii spun direct ca il plac? Funda mare de totlove struck!

Răspuns Câştigător
| AndreeaDtm a răspuns:

Zambestei frumos si salutal mult...si razi dupa acestea...merge foarte repede. daca iti face cv, te atinge mai finut, nu il baga in seama. Dupa aceea va incepe sa te plc si el si poate te va intreba daca ai pe cinevaFUNDAbig grin?

13 răspunsuri:
| JustmeV a răspuns:

Pai vorbeste mult cu el.
Ajuta-l la teme.
Fa-te interesata de ce ii plac lui.
Intalniti-va, uitate adanc in ochii lui
winking

| Supps a răspuns (pentru JustmeV):

"uitate adanc in ochii lui"

Asta va functiona si @BombooDulcee permite-mi sa adaug: uitate adanc in ochii lui si insistent.

| GigiMD a răspuns:

O sa-ti ajute acest articol. Este exact despre cum ii arati ca il placi.
articol: http://lady-journal.com/......-mai-apoi/

| ArTuR10 a răspuns:

Privestel in ochi; apucal de mina ca pe un prieten, incearca sa fii permanent in fata ochilor lui, ca sa-i placa si lui de tine...

| pisymik a răspuns:

Stai pe langa el! Incearca sa socializezi(sa afli ce ii place) sau gaseste un subiect comun ceva ce va place amandurora! Petrece mult timp cu el incearca sa ii devi un fel de prietena! Sa sti ca asa sunt baieti de fiecare data cand stau mai mult de 1 ora cu o fata se indragostesc asa ca BAFTA si sper sa mearga! FUNDA?

| MoTaNeLL a răspuns:

Intra in discutie cu el(dar ori ce baiat isi da seama daca il place o fata )

| mariannkas a răspuns:

De fiecare data cand te intalnesti cu el salutal, zambeste-i, fai ochi dulci, incearca sa discuti mai mult cu el!

| andreea230 a răspuns:

Pai sa incep: razi la glumele lui, prefate interesata de ce spune el stai pe langa el si cel mai bun lucru este pe mess, faci o converstie cu o fata care stie ca tie iti place de acel baiat si jucativa adevar sau provocare si el sa spuna provocare si fata accea sa il provoace odata de ex. sa strige la scl in gura mare ca este prost la a2a prov. daca refuza asta sa il intrebe alt ceva iar la a3a sa ii spuna ccea fata sa iti spuna la scl ca te iubeste si sa nu spuna el ca este o provocare sa iti zica asa cum ar simti asa ceva. deci asta a fost parerea mea :d

| Tezzz a răspuns:

Fate interesata de discutiile lui, vorbeste mai mult cu el, stai mai mult cu el, si daca tot nu isi da seama atunci cand este singur du-te la el si incearca sa ii bati apropouri ca il placi sau lucruri in comun...

| dragosh00 a răspuns:

Este super simplu de dai pe langa el baietii sunt mai timizi de obicei poate si lui ii place de tine dar nu vrea sa arate cred ca ar trebui sa-i arati ca-ti place de el vorbind frumos cu el te asezi langa el mereu sau ...toate chestiile de genu asa prinde si el curaj.

| Ade25003 a răspuns (pentru dragosh00):

Dar de ce baieti sunt asa timizi? ...doamne da nu-i mancam nu le facem rau vrem doar sa le aratam ce simtim fata de ei...si vrem sa le aratam ce fel de persoane suntem!

| Marian_Andrei_1994 a răspuns:

Foarte simplu te bagi inseama cu el pana se incheaga o prietenie da sa nu dureze mult ca el sa gaseasca o alta pers si dupa cand vaveti cunoaste ii marturisesti ceia ce simti dar poti incepe cu o conversatie pe mess sper ca t-am ajutat

| Marian_Andrei_1994 a răspuns:

Converseaza pe mess si spune-i baiatului ce il asteapta nu mai sta ca poate gaseste alta persoana