| AnemonaP a întrebat:

Cum fac un coleg din clasa mea sa ma placa? Ma cam place putin, vb cu mine, ma face sa rad, dar nu chestii sa spuneti de genu :vb cu el, fa-l sa rada, bagate in vorba cu el, Funda+vot
P. s. Fara raspunsuri stupide

Răspuns Câştigător
| Katey a răspuns:

In ore uita-te la el. Daca se uita si el, zambeste-i, ridica din sprancene si fa-i cu ochiul. Daca va raspunde exact la fel o sa incepeti sa radeti.Asa,sigur te place.Intreaba-l daca vrea sa mearga cu tine la magazin, dar, doar voi 2 si mai vorbeste cu el.

3 răspunsuri:
| Toxicandy02 a răspuns:

Spune-i priet. tale cele mai bune sa vb cu el (daca il cunoaste)si sa-i spuna ca tu il placi si sa spuna lucruri bune despr tne...etc etc...si apoi daca el va stii ca tu il placi o sa faca el ceva,daca vezi ca ignora treaba nu te place.dar daca va fi in continuare haios si se va purta oke cu tine atunci fii sigura ca te place,apoi intr-un tarziu cu siguranta o sa te intrebe daca vrei sa fii cu el, dar daca nu iti spne nimic dar da semne ca te-ar placea, ia`t inima in dinti si spune-i pe mess daca nu poti face to face.stii daca nu face el nimic fa tu ceva.nu se va rezolva totu` de la sine:*parerea meaalove struckfundita?

| tauretee a răspuns:

Pai vorbeste cu el pe mess acolo ai mai mult tupeu parerea meastraight face

| PetronelaGhz3 a răspuns:

Mi se pare foarte bun raspunsul " Katey".